Головна » Файли » Нові надхоження

Нові надходження 2016
16.01.2017, 12:24

Йде  до нас колядочка/худож. К.Іванова. – Київ:Авіаз, 2016. – 40 с.:іл.

Хто з малечі не любить зимових свят? Веселощі, пісні, хороводи...
А ще привітання зі святами колядками та щедрівками.
Книжка має чудове художнє оформлення, яке до вподоби і малятам, і дорослим.


Майданович Т.В. Країна Українія: вірші/ Тетяна Майданович. – Київ: Криниця, 2016. – 120 с.:іл.

Милозвучне поетичне слово авторки та чудесні мальовані образи художниці
вводять читачів у дивовижну країну Українію – через живу красу
української природи та знаменні сторінки історії нашої Батьківщини.
Ця країна «і звичайна, і немов казкова»: вона вкорінюється у видимій Україні
і рясно квітує в уяві, а головне – приходить у людське серце.
Це світ, в якому діти, весело граючись, вже вчаться бути господарями
довкілля, майбутніми свідомими і творчими громадянами.
Сюжети віршів цікаві саме життєвою правдою, яка у почуттях,
вчинках, подіях своєрідно поєднана із казковістю.


Винничук Ю.П. Лежень: казка/Юрій Винничук. – Харків: Фоліо,2016. – 32 с.:іл.

В одному замку завелися Страхи. Що тільки не робив король, але нічого подіяти не міг - нікуди.
Повиганяти чудовиськ зголосився хлопець, якого називали Лежнем, бо він весь час лежав. А за свій подвиг він попросив лише одне -
щоб його весь час годували варениками, так він іх полюбляв. Що було далі?
Це ви і дізнаєтесь з книжки.


Чубач Г. Живі літери/ Ганна Чубач; мал. Є. Житник.Харків: Школа, 2016. – 96 с.:іл.

Цю надзвичайно цікаву книгу створила видатна поетеса, заслужений діяч мистецтв
України Ганна Чубач. Її твори включено до багатьох навчальних
програм початкових класів загальноосвітніх шкіл. За п’ятдесят років творчої праці
вона написала близько 100 книг лірики і збірок для дітей
.Ця збірка стане захопливим та цікавим читанням для вашої дитини,
адже у ній і літери — живі, і скоромовки — ловкі, і лічилки — навчилки,
а літери — граються й під язик ховаються!!!


Героям слава! / упоряд. Оксана Давидова. – Київ:Мамине сонечко, 2016. – 47 с.:іл.

Ця книга – наш скромний внесок у вшанування героїв, які захищають н
ашу Батьківщину. І це – найменше з того, на що заслуговують наші герої. 
Звичайно, всі оповідання у цій книжці – художні твори.
Тож вони не збігаються в усіх деталях з реальними історіями.
Та в них завжди є повага до наших героїв і захоплення їхньою боротьбою.


Незалежність України/ упоряд. Вадим Дорошенко. – Київ:Мамине сонечко, 2016. – 48 с.:іл.

  На її сторінках – оповідання та віршики про рідний край; історичні матеріали про створення Конституції  України,  про найдавніші назви нашого краю; цікаві факти про українську мову. Також є матеріали, присвячені пам'яті героїв Крут та революції гідності і багато іншої цікавої для вас інформації про Україну та її громадян.


МакДонлд М. Джуді Муді: повість/ Меган МакДоналд; пер. з англ. Н. Ясіновської. – Львів:Старого Лева, 2015. – 144 с.

На вас чекає знайомство з кумедною дівчинкою на ім’я Джуді Муді,
у якої частенько змінюється настрій. Він буває хороший, поганий,
передшкільний, шкільний – який завгодно. А ще у неї є  молодший братик
Стінк, найкращий друг Рокі та «заклятий» друг Френк Перл.
Вони потрапляють у різноманітні пригоди, вчаться тішитися маленьким і великим радощам. А головне – вони неодмінно подарують усім читачам усмішку! 


Третяк А. Допитливій малечі про цікаві речі. Подорож по Україні/ Анна Третяк. – Київ: Радуга, 2016. – 240 с.:іл.

Ви любите подорожувати? Відкривати для себе нові місця, дізнаватися про їхню історію, уявляти їхнє майбутнє?
Тоді ця книга створена для Вас. Разом із нею Ви зможете ближче познайомитися з Україною, торкнутися багатств нашого краю та відвідати його цікаві місцини. Можливо, саме це видання надихне вас на реальні подорожі.


 Качан А. Л. Гуляє парус на Лимані : лірика, ігрова поезія для юних читачів / Анатолій Качан ; худож. Я. Кернер-Вернер. – Київ : Зеленський В. Л., 2016. – 159 с. : іл., портр.

 До книги сучасного українського письменника увійшли налаштовані на хвилі моря і степу півдня України нові ліричні й сюжетні твори останніх років та кращі вірші з попередніх видань, які полюбилися дітям, вивчаються в школі. Окремим розділом подані цікаві зразки ігрової поезії та етнопоезії, які відкривають іще одну грань безмежних можливостей української мови.

 


Кокотюха А. Гімназист і чорна рука: пригодницько-детективна повість/ Андрій Кокотюха. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 224 с.:іл.
“Гімназист і Чорна Рука” – захоплива детективна повість Андрія Кокотюхи, що обіцяє перерости у цілу серію детективів про пригоди київського гімназиста Юрка Туряниці. Через погрози Чорної Руки починаються небезпечні пригоди звичайного київського гімназиста Юрка Туряниці. Разом з гімназистом Юрком та його друзями – простакуватим і мудрим приватним детективом Назаром Шпигом, котрий дуже любить змінювати зовнішність, та кумедним Джентльменом на чотирьох лапах, Ви потрапите в моторошні покинуті будинки, старі київські двори та лігва озброєних бандитів.


Спілка рудих: оповідання/ Артур Конан Дойль; пер. з англ. Володимир Панченко; худож. Сергій Позняк. – Київ: Рідна мова, 2016. – 120 с.:іл. – (Класна класика)

Артур Конан Дойль — класик англійської та світової літератури. До цієї книжки увійшло три знаменитих оповідання про приватного детектива, знаменитого Шерлока Холмса та його друга Ватсона. Динамічний сюжет, несподівана розв’язка — фірмовий стиль письменника. Ці герої назавжди полюбляться й нашим юним читачам.


Кокотюха А. Подвійний капкан: повісті/ Андрій Кокотюха. – Київ: Країна Мрій, 2014. – 237 с.

Вірні друзі Денис Черненко й Максим Білан, уже восьмикласники, черговий раз потрапляють у вир несподіваних пригод. Читач дізнається про подорож Максима одеськими катакомбами, про те, як друзі знову допомогли Денисові виплутатися зі складної ситуації, про непрості стосунки з директором школи у світлі нових обставин, про зустріч зі справжніми озброєними злочинцями й багато інших захопливих подій. Для дітей середнього шкільного віку.


Кокотюха А. Колекція гадів: повісті/ Андрій Кокотюха; іл. Ю.А. Радіч. – Київ: Країна Мрій, 2015. – 240 с.:іл.

Знову читачі вирушать на пошуки пригод разом зі спортсменом Денисом і розумником Максимом. Цього разу — до Львова, де хлопцям доведеться розкрити таємницю Клубу Боягузів. Під Пирятином вони стануть свідками загадкового викрадення доньки міліонера, а у селі на Полтавщині побачать — кого б ви думали — екзотичних рептилій, і познайомляться з… Але про все ви дізнаєтеся по порядку.Для дітей середнього шкільного віку.


Абеді І. Секретна місія Лоли. Кн.3/ Ізабель Абеді. – Харків: Ранок, 2016. – 224 с.:іл.

Лола – дівчинка-кішка. Як супер-героїня вона бореться за добро, а як відома актриса надихає всіх кіноглядачів. На жаль, це відбувається тільки ночами, коли вона не може заснути і занурюється в свій вигаданий світ. Вдень вона Білосніжка в шкільній п’єсі. Дорога до слави довга і важка.


Мензатюк З. Як я руйнувала імперію: повість/Зірка Мензатюк. – Львів: Старого Лева, 2016. – 269 с.

«Як я руйнувала імперію» - перша українська повість для підлітків про останні роки радянської імперії. Як жили радянські люди? Як ганялися за дефіцитними товарами? Кого боялися? І чого прагнули?


Морозенко М.М. Найвірніші: історія про собак/ Марія Морозенко; іл. О. Воронкової. – Київ: КМ-Букс, 2016. – 288 с.:іл.

Собаки залишаються дивовижними і неймовірними істотами і досі дивують нас надзвичайним розумом, вірністю, надійністю, щирістю, вмінням жертвувати собою. Якщо у вашому будинку коли-небудь жив собака, ви напевно знаєте, наскільки сильна його любов до хазяїна. З появою в оселі пса, ви набуваєте вірного друга, надійного супутника під час прогулянок, співрозмовника, який вміє вас слухати, дуже старанного помічника і добре щире, повне любові серце. Автор книги зібрав декілька дивовижних історій, що розповідають про саможертовну відданість собак, про ті їх вчинки, які здивували світ. 


Верн Ж. 20000 льє під водою/ Жуль Верн; пер. з фр. В. Котлярова. – Київ: Компанія ОСМА, 2015. – 464 с.:іл.

Мабуть, чимало вчених і винахідників обрали професію, начитавшись у дитинстві Жуля Верна, адже дитяче бажання стати такими сміливими та розумними, як і герої Жуля Верна, залишилося у багатьох на все життя. В одному з найпопулярніших своїх романів письменник яскраво змальовує розмаїття підводного світу. Він мріє про апарат, у якому люди зможуть занурюватися у морські глибини. Майже все, описане геніальним письменником, вже стало реальністю, але його творами, безсумнівно, захоплюватимуться ще багато поколінь. Для дітей середнього шкільного віку.


Почепцов Г. Ключ від Міста Чаклунів: казкові повісті/ Георгій Почепцов; пер. з рос. О.І. Донічевої; іл.Ю.А. Радіч-Демидьонок. – Київ:Компанія ОСМА, 2015. – 352 с.:іл.

У відомому історико-пригодницькому романі Майн Ріда йдеться про боротьбу індіанців проти американських колонізаторів. У центрі твору — образ реальної історичної особи, вождя семінолів — Оцеоли. У ньому втілено найкращі людські якості, шляхетність, мужність, справедливість. А ще це яскрава романтична історія про кохання, дружбу, зраду і жорстокість, від якої неможливо відірватися. Для дітей середнього шкільного віку.


Ось такі ми хлопчаки. Як не нудьгувати? Хобі для душі. Чоловіче покликання. Мистецтво спілкування/ уклад. О.П. Жлобинська. – Харків: Пегас, 2016. – 64 с.:іл. – (Всезнайко)

Ця книга - для веселих, сміливих і вмілих хлопчиків, які хочуть розбиратися в спорті і встановлювати власні рекорди, знайти для себе цікаве хобі і почати вибір майбутньої професії, а авторитетом користуватися не тільки серед друзів в соціальних мережах, але й у однолітків у дворі і школі.
Книга призначена для дітей середнього шкільного віку.


Біляєв В.Г. Чудеса свіу. Чудеса України/ В.Г.Біляєв. – Харків: Белкар-книга, 2016. – 80 с.:іл. – (Пізнаємо світ разом)

Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, одержуючи відповіді на всі свої численні запитання. У цій книжці юні читачі дізнаються про дивовижні давні та сучасні пам’ятки архітектури, збудовані людством протягом своєї історії, що відносять до давніх і сучасних чудес світу. В Україні теж багато стародавніх пам’ятників, церков, заповідників, якими можна пишатися та демонструвати всьому світові. Про сім кращих із них ви дізнаєтесь із цієї цікавої книжки.
 


Керрол Л. Аліса в Задзеркаллі. Аліса в країні див/ Льюїс Керрол. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 262 с.

Ця книжка — шедевр дитячої літератури. Ще за життя автора її було перевидано більше тридцяти разів. Герої книжки — Капелюшник, Солоний Заєць, Чеширський Кіт та інші стали улюбленими для багатьох поколінь юних читачів і їхніх бітьків, і дістали прописку в багатьох прислів’ях і приказках. У захваті від цієї повісті була навіть англійська королева Вікторія. Видання щедро ілюстроване малюнками, що вдало передають дух безсмертного твору.


Нестайко В. Тореадори з Васюківки: трилогія про пригоди двох друзів/ Вчсеволод Нестайког; худож. А. Василенко. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 540 с.

Насправді важко знайти в нашій дитячій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка. "Тореадори з Васюківки" - найкращий зразок книги, від якої важко відірватися. Недаремно книгу перекладено аж 20-ма мовами і внесено до "Особливо Почесного списку Андерсена" як один з найвидатніших творів світової літератури для дітей.  


Матюшкіна К. Кіт да Вінчі. Навала сновид/ Катя Матюшкіна; пер. з рос. О.Думанська. – Київ: Рідна мова, 2016. – 208 с.:іл.
Нова детективна історія – розслідування веде геніальний Кіт да Вінчі, загальний улюбленець та захисник. Розшукується небезпечний Король Сновид – нахабний брехун, підступний загарбник Сонця та Землі. Він вирішив, що Земля буде супутником Місяця. Його негайно треба зловити та перевиховати. Геніальному да Вінчі доведеться вирушити у небезпечну космічну подорож. Та чи вдасться цього разу зупинити підступного злого Зизу? І хто врятує кота-детектива?


Матюшкіна К. Кіт да Вінчі. Пограбування банки. Справа №2/ Катя Матюшкіна; пер. з рос. О.Думанська, Н. Кир’ян. – Київ: Рідна мова, 2016. – 192 с.:іл.
Якщо ви ще не читали детективні історії про геніального кота да Вінчі, обов’язково придбайте цю веселу детективну книгу - і не пошкодуєте. Кіт да Вінчі – це геніальний хоробрий детектив, який одного дня звалився із Місяця і назавжди змінив спокійне життя місцевих мешканців. Юних читачів чекають захоплюючі неймовірні пригоди, перегони, викрадення та відкриття. І лише в кінці книги на читачів чекає несподівана розгадка таємниці скарбів.


Матюшкіна К. Кіт да Вінчі. Пірати Примарського моря/ Катя Матюшкіна; пер. з рос. О.Думанська, Н. Кир’ян. – Київ: Рідна мова, 2016. – 192 с.:іл.

Нове видання чудового дитячого детективу про неймовірного розумного та спритного, геніального Кота да Вінчі. Морські пірати прибули до міста, викрали купу потрібних цінних речей та захопили білочку Бряку. Підступний лихий злочинець Зиза став страшним морським піратом і воліє стати королем цілого Мавп’ячого острова, заволодіти незліченними скарбами. Хто зможе викликати лиходія на двобій? Хто знешкодить його надувний човен у Примарському морі? Всі одягають ласти, рятувальні жилети і вирушають в море разом із безстрашним котом.


Матюшкіна К. Лапи геть від ялинки!: повість-казка/ Катерина Матюшкіна, Катерина Оковитая; пер. з рос. Н.Іваничук, М. Савка. – Київ: Рідна мова, 2016. – 192 с.:іл.

Найсмішніший новорічний дитячий детектив, в якому слідство ведеться Звіром-Морозом. Нові небезпечні пригоди, загадкові таємничі події, погоні. Лісових мешканців чекає зустріч Звіронового року зі Звір-Гурочкою та Звір-Морозом. Чи не завадять злочинці відсвяткувати лісовим мешканцям свято? Хто зупинить підступних злочинців? Книга не дозволить сумувати маленьким читачам, і ця книга-детектив буде гарним подарунком під ялинку для діток.


Матюшкіна К. Ги-ги смішно!: повість-казка/ Катерина Матюшкіна, Катерина Оковитая; худож. К.Матюшкіна, К.Оковитая, С.Каталова; пер. з рос. Н.Іваничук, М. Савка. – Київ: Рідна мова, 2016. – 192 с.:іл.

Нове розслідування для лісових детективів – котика Киць-Киця та песика Фу-Фу. До лісу прибув незвичайний гість – заморський артист. Але лісовим мешканцям не вдалося насолодитися виставою, оскільки сталося пограбування. Чи вдасться детективам викрити підступних злочинців? Чи дізнаються, куди подівся цілий візок цукерок? І що за дивний голос говорить до Кролика із крон дерев? Неперевершена детективна історія із таємничими перевтіленнями і тріумфальним викриттям та закриттям справи.


Матюшкіна К. Тріксі-Фіксі та дракон. Зоряні лялечки/ Катя Матюшкіна. – Київ: Рідна мова, 2016. – 64 с.:іл.

Чи може зла чаклунка стати доброю? Хіба таке буває? Звісно, буває! Наприклад, одна дуже лиха чаклунка Злючка сказала, що запросто зможе стати доброю! І навіть пробула такою аж три дні, доки вирішила завести домашню тварину…А що вже з того вийшло, Злючці не могло примаритися навіть у Найстрашнішому Сні!


Дерманський С. Маляка-ринцеса Драконії/ Сашко Дерманський. – Вінниця: Теза, 2015. – 157 с.:іл. – (Маляка)

Як розпізнати і правильно проковтнути принцесу. Саме такому навчають... у драконячій школі. Та Драго і Пиптик, учні — дракончики, вважають, що все те — нудота. Бо де ж вони є, ті принцеси? Нема їх давно. А може, й не було ніколи. Бо як же ти знатимеш, що перед тобою — справжнісінька принцеса? От і Драго і Пиптик не знали, доки не довелося летіти на її пошуки.

 


Дімаров А. На коні й під конем: повість/ Анатолій Дімаров. – Київ: КМ-Букс, 2016. – 416 с.:іл.

З теплим і яскравим гумором письменник зображує головного героя повісті - пустуна і вигадника Толика. Чималого клопоту завдають його витівки матері. Хто знає, щоб вийшло з цього розбишаки, якби любов до книжки не заполонила хлопчика й не скерувала його бурхливу уяву в певне русло. За допомогою фантазії він мандрує далекими країнами, бореться з розбійниками, захищає добро й перемагає зло. Книжка стане незамінним товаришем і в суворих армійських буднях. 


Аладдін і чарівна лампа/пер. Л.Кузнєцової. – Київ:Країна Мрій, 2015. – 142 с.

Ця казка зі всесвітньо відомої збірки «Тисяча і одна ніч» приваблює читачів цікавим сюжетом, вигадливим сплетінням фантастичного з реальним, яскравими картинами життя середньовічного арабського Сходу і, як належить, має щасливий кінець.

 


Ролінг Дж.К. Квідич крізь віки/ Джоан Кетлін Ролінг. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 96 с.

Якщо ви коли-небудь цікавились, звідки взявся золотий снич, як з'явилися бладжери і чому на мантіях «Комет із Віґтауна» зображено м'ясні тесаки, то «Квідич крізь віки» саме для вас. Юні шанувальники квідичу мало не щодня гортають сторінки цієї безцінної книжки, консультуючись із нею. 


 

Рибалко М. Марічка і Червоний Король. Місто Непокірних/ Марина Рибалко. – Львів: Старого Лева, 2016. – 255 с.

Марічка і її друзі знову потрапляють до світу Червоного Короля. Але тепер тут панує таємничий тиран Імператор. Він контролює майже цілий світ. Тільки Зелене Королівство відгородилося від нової цивілізації. Але син Зеленого Короля Перелесник приєднується до бунтівників, які прагнуть скинути владу Імператора. Чи зможе Марічка з друзями допомогти бунтівникам – читайте у другій книжці трилогії Марини Рибалко «Марічка і Червоний король».


 Сульберґ. А. Хто проти суперкрутих: повість/ Аудгільд  Сульберґ. – Львів: Старого Лева, 2016. – 208 с.

Дванадцятилітня Анне Беа вважає себе потворою, та й у школі на неї поглядають співчутливо. А дехто, особливо трійко крутелиць із їхнього класу, взагалі відверто з неї глумляться. Тому дівчинка мало з ким спілкується, і якби не найкращий друг Нільс, її життя було б зовсім нестерпним. Але Анне Беа доведеться поглянути в очі своїм найбільшим страхам і дати відсіч суперкрутим.


Шефер Б. Кіра й таємниця бублика або формування характеру за сім кроків/ Бодо Шефер; з нім. пер. Н. Іваничук. – Львів: Старого Лева, 2015. – 230 с.:іл.

Життя Кіри цілком змінилося після того, як вона врятувала пса – чудового лабрадора Мані. Пес умів розмовляти та навчив дівчинку правильно заощаджувати і розпоряджатися грошима. Ось-ось має здійснитися мрія Кіри – і вона полетить до Каліфорнії. Але на шляху до мети несподівано виникають перешкоди, які не так легко подолати – адже для цього потрібно знати сім правил життя.


Шефер Б. Пес на ім’я Мані або абетка грошей/ Бодо Шефер; з нім. Пер. Наталя Іваничук. – Львів: Старого Лева, 2016. – 230 с.

Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане у пригоді і дорослим, котрі захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільним від фінансових клопотів.


Рутківський В. Гості на мітлі: повість/ Володимир Рутківський. – Львів:Старого Лева, 2016. – 240 с.

Стара відьма разом зі своїм слугою, чаклунським котом Аристархом, отримала відрядження з Лисої гори. Вона має прилетіти до рідного села, де ще малою зазнала безліч принижень та образ, і викрасти якусь дівчинку для того, щоб зробити її своєю ученицею. Спочатку страшні посланці навіть перевиконують план.


Портер Е. Поліанна дорослішає/ Елеанор Портер; пер. В. Наливаної; іл. О.Воронкової. – Київ: Компанія ОСМА,2015. – 368 с.:іл.

Цей твір є продовженням роману «Полліанна». Ви дізнаєтеся, як склалася подальша доля сонячної дівчинки. Ви знову зустрінетесь з уже відомими вам персонажами в нових життєвих ситуаціях. Познайомитеся і з новими героями - усіма тими, кого Полліанна навчила грі в радість. Ця книжка, безперечно, змінила на краще й життя багатьох читачів.Для молодшого і середнього шкільного віку.


Рутківський В. Джури козака Швайки: історичний роман/ Володимир Рутківський. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 332 с.

Усі ми знаємо імена Северина Наливайка, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи. А ким були найперші козаки? Звідкіля вони взялися? На ці запитання ти знайдеш відповідь у новому гостросюжетному історичному романі Володимира Рутківського — одного з найблискучіших сучасних українських дитячих письменників. Його дивовижні герої — Грицик та малий волхв Санько, юний богатир Демко Дурна Сила, його мама-велетка, невломий козак Швайка зі своїм вірним вовком Барвінком та їхні численні друзі — з честю виходять із найскладніших ситуацій. А небезпека чигає на кожному кроці, а надто, коли ти зважився підняти шаблю на могутню татарську орду, а за твоєю спиною — майже нікого.


Файн Е. Борошняні немовлята: повість/ Енн Файн. – Львів: Старого Лева, 2016. – 176 с.

Незабаром щорічний конкурс наукових досліджень. Проте розбишакам з класу пана Картрайта не пощастило працювати над такими крутими проектами, як мильна фабрика, личинкова ферма чи кремові вибухівки. Натомість їм дістаються борошняні немовлята — симпатичні шестифунтові мішки, з яких ні на мить не можна спускати очей. Чи не забракне хлопцям терпіння? Чи справді цей експеримент матиме неймовірні наслідки? Чи може мішечок борошна змінити долю чотирнадцятирічного бешкетника?


Бердт В. Все починається в 13/ Валентин Бердт. – Львів: Старого Лева, 2016. – 222 с.

Герої нової повісті Валентина Бердта – підлітки, які опинилися влітку в селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз навіть містичні – з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не занудьгуєш, а навпаки – наковтаєшся страху.


Дал Р. Джеймс і гігантський персик/ Роальд Дал. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 224 с.

Так сталося, що маленький Джеймс мусить жити разом зі своїми злющими тітоньками — тіткою Шкваркою і тіткою Шпичкою, які постійно коверзують і знущаються з нього. Проте одного дня стається щось надзвичайне, і життя Джеймса та його тітоньок докорінно змінюється... Як завжди, динамічна, тривожна й безмежно весела повість одного з найпопулярніших англійських письменників не залишає місця байдужості.


Дал Р. ВДВ (Великий Дружній Велетень)/ Роальд Дал. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. – 266 с.:іл.

Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США.Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від почварних велетнів-людожерів... Серед героїв книжки — англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні — Тілогриз, Костохруст, Угорлоковтач та інші.


Старк У. Диваки і зануди: роман/ Ульф Старк. – Львів: Старого Лева, 2015. – 160 с.

Симоні – дванадцять, і в її житті повно прикрощів: мама зв’язалась із занудою Інґве, через переїзд у нове помешкання треба змінити школу і покинути друзів, ще й зник улюблений пес Кільрой.  У новій школі Симона мимоволі стає… Симоном, і їй навіть подобається спершу видавати себе за хлопця. Таємницю дівчинки знає лише дідусь-дивак. Але справжні проблеми починаються, коли Симона закохується.


Вітчер М. Ніна і сила абсинтіуму/ Муні Вітчер; кн.6; пер. А. Камінчук; іл. Маттео Ваттані. – Київ: Рідна мова, 2016. – 472 с.:іл.

Ніна Де Нобілі, мадридська школярка, внучка мага й алхіміка Михайла Мезинського, разом зі своїми друзями продовжує відновлення Золотого Числа. Це Число — 1,618 — забезпечує життя, красу й гармонію прекраної планети Ксоракс. Без нього просто не може існувати Всесвіт! У книжці «Ніна і Золоте Число» дітям вдалося врятувати дві його одиниці, вступивши в жорстоку боротьбу з кам’яними Воїнами князя Каркона — вічного ворога Ніни, який задумав будь-якою ціною знищити Ксоракс. У книжці «Ніна і сила Абсинтіуму» юна алхімічка намагається знайти цифру 6 Золотого Числа. Чи вдасться їй ця непроста місія? Адже ж Каркон не дрімає, всі сили Зла стоять на його боці! Та Ніна, відважна, добра серцем дівчинка, не відає страху і без роздумів вступає на шлях боротьби.


Лафлер С. З любов’ю, Обрі: повість/ Сюзана Лафлер. – Львів: Старого Лева, 2016. – 272 с.

Одинадцятирічна Обрі втратила в автокатастрофі тата і сестричку Саванну, а тепер ще й мама, якій не під силу впоратися з цією трагедією, поїхала і залишила дівчинку саму. Невже Обрі втратить і її? Адже бабуся, у якої дівчинка замешкала, не замінить їй сім’ю. Чи знайде Обрі сили жити далі, чи зустріне нових друзів? Чи вдасться  їй зберегти те, що раніше приносило радість, — навіть якщо життя більше не буде таким, як колись?


Атар Т. Від війни плачуть/ Тірца Атар; пер. з івриту Ані Хромової. – Львів: Старого Лева, 2015. – 22 с.:іл.

Ці вірші написала ізраїльська поетеса Тірца Атар - дуже особлива, тонка і вразлива натура. Колись давно написала, в середині 70-х. І не про наші, звісно, реалії - а про їхні, бо там війна вже так давно вросла в звичайне життя людей. Аж моторошно, які ці вірші - від імені семирічної єврейської дівчинки - суголосні з нашою реальністю.


Вдовиченко Г. 36 і 6 котів:вусато-хвостата історія для дітей/ Галина Вдовиченко; намалювала Наталка Гайда. – Львів: Старого Лева, 2016. – 135 с.:іл.

36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.


Цвєтков В.І. Зоряне небо. Галактики, сузір’я, метеорити/ Валентин Цвєтков; за ред. докт. Фізико-математичних наук А.В. Засова. – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 63 с.:іл.

Знайомство з космосом ми починаємо із зоряного неба над головою. З давніх часів малюнок зірок люди складали в сузір’я. Їхні назви були пов’язані з міфами й легендами, географічними відкриттями. Усе найцікавіше про зоряне небо, про те, як воно змінюється залежно від пори доби й пори року, про наших близьких і далеких «сусідів» у Галактиці, про вивчення Всесвіту ви прочитаєте у цій книжці. У кожному сузір’ї вказано найцікавіші об’єкти, зокрема доступні для спостереження в невеликий телескоп.


Мірнова С.С. Атмосфера. Все про повітряний океан Землі/ Світлана Мірнова. – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 63 с.:іл.

У цій книзі  доступно і цікаво розказано про будову та особливості повітряної оболонки Землі. На сторінках цієї книги ви знайдете прості і зрозумілі відповіді на багато питань про погоду і клімат: про вітри, зливи, веселку, урагани, хмари і про багато іншого.


 

Школьник Ю. Екзотичні птахи. Яскраве царство пернатих/ Юлія Школьник. – Харків:Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 63 с.:іл.

Книга "Екзотичні птахи. Яскраве царство пернатих" - це парад самих незвичайних птахів світу. На сторінках книги можна дізнатися про птахів, що живуть серед льодів, про мешканців жарких джунглів, посушливих пустель, печер, про дивовижні здібності пернатих, про чудеса пташиних  райських голосів. Ця чудово ілюстрована книга подарує сотні відкриттів.


Егеланн Т.Таємниця катакомб: роман/ Том Егеланн; пер. з норв. Н.Іваничук. - Львів:Старого Лева, 2015. – 240 с.

14-річний Роберт із мамою вирушають до Рима, щоб дослідити нещодавно віднайдені катакомби. І звісно ж, Роберт потайки прокрадається туди, щоб самому все розвідати. Але темні тунелі катакомб ховають більше таємниць і небезпек, аніж здається на перший погляд... Хлопчикові до рук потрапляє священний амулет, за яким століттями полюють ченці давнього ордену. Чи зможе Роберт розгадати таємницю Священної Зірки і з’ясувати, що означає стародавнє пророцтво? І чи зможе відвернути загрозу, що нависла над цілим світом?


Малетич Н. Щоденник Ельфа/ Наталка Малетич; іл. Андрій та Діана Нечаєвські, Оксана Тисовська. – Київ: Старого Лева, 2016. – 175 с.:іл.

Всі діти – ельфи. Принаймні такими вони народжуються. А коли починається їхнє школярське життя тут вже прозорі крила мають набути сили, аби політ вирізнявся прикметами висоти, переможності, товариської підтримки й звичайного порозуміння з колишніми ельфами – батьками. Герої оповідань Наталки Малетич ходять вулицями різних міст і вчаться в різних школах, і вподобання у них неоднакові, та все ж вони багато в чому схожі, коли прагнуть самостійності у вчинках чи втрапляють у халепу. І навіть якщо ви не вважаєте себе ельфом, книга все одно про вас.


Гридін С. Кігтик Ковбаско/ Сергій Гридін. – Львів: Старого Лева, 2016. – 150 с.

П’ятикласникові Олегові життя власного кота Кігтика Ковбаска здається мало не щастям – їж, гуляй і вилежуйся, скільки влізе. Проте одного ранку хлопцеві доведеться прокинутися… котом. А Ковбаскові – піти до школи замість свого господаря. Якими пригодами обернулося це дивне перетворення – читайте у новій книзі Сергія Гридіна.


Лущевська О. Задзеркалля: повість/ Оксана Лущевська. – Львів: Старого Лева, 2016. – 128 с.

Нікому не подобається лежати в лікарні. Але тут у Сашки є Ростя – її перше справжнє кохання. Тож вона почувається щасливою, аж доки на сусідньому ліжку не опиняється знайома дівчина Діна за крок від смерті. Підступні подруги, легковажні хлопці, такі складні й незрозумілі батьки... Хто винен, що Дінка стрибнула в Задзеркалля? І чи вдасться їй знайти дорогу назад, якщо Сашка цього дуже-дуже захоче?


Бачинський А. 140 децибелів тиші/ Андрій Бачинський. – Львів: Старого Лева, 2015. – 127 с.:іл.

В автомобільній аварії юний музикант Сергій втрачає не тільки батьків, сестричку, але й слух. Він мусить навчитися по-новому спілкуватися з ровесниками в інтернаті, подолати зневіру і відчай, аби важка втрата не вбила в ньому повністю бажання жити. А також – вирватися зі злочинного кола і врятувати названу сестру від лиха.


Шамбаз Б. Футбольний матч тривалістю в літо: повість/ Бернар Шамбаз; пер. з фр. Ірини Дух. – Львів: Старого Лева, 2016. – 128 с.

Цього літа Фосто вирушає з татом (і своїм м’ячем) у велику навколосвітню подорож. Одинадцять етапів від Баньоле до Бамако. Тисячі зустрічей і відкриттів, починаючи від багдадського цирульника і закінчуючи смаком копченої риби на Північному полюсі. І повсюди футбол — справжнісінький! Це перше всесвітнє турне, яке Фосто ніколи не забуде.


Чат для дівчат: оповідання/ Упоряд. Валентина Вздульська, Оксана Лущевська. – Львів: Старого Лева, 2016. – 176 с.

Дванадцять оповідань від сучасних українських письменниць торкаються важливих тем підліткового життя. Мрії та страхи, любов і зрада, дружба і втрати, шкільні справи і стосунки з батьками, розваги і хобі... Тонко описані, багатогранні, сповнені гумору та справжніх емоцій історії зацікавлять і юних, і дорослих читачів.


Баркер К. Викрадач вічності/ Клайв Баркер; пер. з англ. С.Крикуна. – Львів: Старого Лева, 2016. – 195 с.:іл.

Дім свят пана Гуда охоче приймає маленьких гостей і тішить їх нечуваними дивами. Дітлахи, стомлені від сірої буденності й надокучливих батьків, можуть тут відпочивати й розважатися донесхочу. Однак десятирічний Гарві Свік, трохи погостювавши в чарівному Домі, помічає, що не все так безхмарно. Шукаючи правду, хлопчик виявляє лихе обличчя Дому й дізнається, що за гостинність пана Гуда діти мусять розплачуватися найдорожчим, що в них є.


Борітеся-поборете!: поетика революції/ Уклад. та автор передмови О.М. Уліщенко. – Харків: Віват, 2014. – 96 с.:іл.

До книги увійшли вірші  поетів різних поколінь, поєднаних однією ідеєю - боротьбою за незалежність, свободу і соборність України. Поетичні рядки сповнені туги за полеглими в нерівному бою, і разом з тим, світлої віри в перемогу, нездоланність нашого народу. Світлини з Майдану проникливо відтворюють усю палітру буремних протистоянь.


Бредбері Р. 451° за Фаренгейтом: повість/ Рей Бредбері; пер. з англ. Є. Крижевича. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2016. – 272 с.

Повний контроль суспільства урядом… Читання книг – кримінальний злочин, який безпощадно карається державою… Пожежники, покликані розпалювати вогонь… 451 за Фаренгейтом – температура, за якої горить папір – температура суспільного настрою та сердець мешканців антиінтелектуального світу. Саме таким постає життя людей майбутнього на сторінках роману Рея Бредбері. Думати, до речі, заборонено також… І, схоже, уряд країни досяг би своєї мети, змусивши націю відмовитися від усіх знань і почуттів, якби не пожежник, внутрішня свобода якого сягнула вище термометра за Фаренгейтом.


 

Монтгомері Л. Емілі з місячного серпа. Кн.1/ Лусі Мод Монтгомері; з англ. пер. Олег Буряківський. – Львів: Свічадо, 2016. – 416 с.

Перед вами історія дівчинки - сироти, обдарованої талантом писати. Дівчинки, якій заборонили розповідати свої ідеї вголос, а вона відповіла: "Але думати буду". Їй не дозволяли цілувати кота, а вона на те: "Я цілуватиму його лишень тоді, коли ніхто не бачить". Разом з Емілі Ви побуваєте у долині Чорної Водиці, дізнаєтесь, де живе Повелителька Вітрів і що таке Місячний Серп. Вам відкриється світ і сутність Бога очима дитини. Ви просто не зможете залишитись байдужим до Емілі, яка так любить життя, незважаючи ні на що.


Монтгомері Л. Рілла з Інглсайду: роман / Лусі Мод Монтгомері; з англ. пер. Анна Вовченко. – Львів: Урбіно, 2016. – 328 с.

Дія роману розпочинається 28 червня 1914 року – у день, що назавжди змінив хід світової історії. Попереду в героїв – а передовсім у Рілли, наймолодшої доньки Енн і Гілберта Блайтів – чотири складні й болісні роки тривоги, страху та жертв, пізнання болю втрат… а проте й невимовної любові та безцінного душевного розвитку на тлі великої війни. Надзвичайно щира, жива та завжди сучасна оповідь про звичне життя в незвичних, неприродних умовах, що назавжди змінить і персонажів, і читачів заключної частини циклу романів про долю Енн Ширлі.


Паар М. Тоня Гліммердал/ Марія Паар; пер. з нор. Галини Кирпи; мал. Ошильд Іргенс. – Вінниця: Теза, 2016. – 256 с.

Тоня Ґліммердал — єдина дитина в Ґліммердалі. Такого жвавого дівчиська тут давно не було. Найкращий Тонин друг — непривітний Ґунвальд, якому 74 роки, і знають вони одне одного, як облуплених. Та чи справді це так? Коли Ґунвальд потрапляє в лікарню з переламом шийки стегна, Тоні відкривається його величезна таємниця, що навіки може зруйнувати затишне життя в Ґліммердалі.


Любарська Л. М. Мистецтво для тебе / Лорина Любарська, Тетяна Харламова ; іл. В. Кузнєцов, М. Коваленко. – Київ : Наш час, 2016. – 104 с. : фотоіл. – (Равлик).

  Ця книга допоможе дітям молодшого шкільного віку здійснити захопливу подорож у світ образотворчого мистецтва. Репродукції визнаних творів, вірші, оповідки, загадки, різноманітні ігри сприятимуть розвитку творчих здібностей дитини. Адже в кожній із них живе непересічний Художник. Треба тільки відкрити його.


Франко І.Я. Захар Беркут: повість: перевид. переробл. / Упор., передм., пояс, слів Р. П. Іванченко. — Київ: Дніпро, 2016.— 180 с.

У повісті великого українського письменника Івана Франка (1856-1916) зображено боротьбу населення Карпатської Русі проти татаро-монгольської навали 1241 р. Захар Беркут та його син Максим, згуртувавши жителів Тухольщини, мужньо відстоюють незалежність свого краю і перемагають.


Кириліна І. Вінок з барвінку: пісні для дітей / Ірина Кириліна. – Київ: Музична Україна, 2016. – 128 с.

До збірки пісень відомого сучасного композитора Ірини Кириліної увійшли найвідоміші твори, що вже чверть століття виконуються дитячими колективами і солістами в Україні та за її межами.


Міфи Давньої Греції/ Укл. Н. Тисовська; іл. С. Кецкало. – Київ: КМ-Букс, 2016. – 272 с.:іл.

Багато століть легенди та міфи Давньої Греції не втрачають своєї популярності. Ці захопливі історії про богів та героїв, про подвиги та славу, про чудову природу античної Греції і її самобутню культуру породжують роздуми, будять фантазію.


Історія моди. Ілюстрована енциклопедія з давнини до сьогодення. – Харків: Фактор, 2014. – 256 с.:іл.

Історія моди рясніє дивними і прекрасними стилями і фасонами, одні з яких протрималися недовго, а інші розвивалися і перетворювалися на протязі століть. Свого часу ці модні тенденції вважалися чудовими нововведеннями, однак зараз багато хто з цих "пошестей" виглядають безглуздими, незручними, а іноді і відверто небезпечними.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Нові надхоження | Додав: manbiblditu
Переглядів: 609 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: