Головна » 2013 » Вересень » 26 » Конкурс
10:02
Конкурс

  Список

робіт на районний конкурс дитячої творчості

«Дитячі історії про найголовніше»

Байрук Софія «Чари рідного села», «Пригоди у країні знань» Шкода Наталія «Щастя там є...»
Веремчук Ярослава, 7кл., «Мій рід - моя історія жива»
клуб «Дозвілля» , «Літо-книга»
Водько Катя «Весільна обрядовість і звичаєвість»
Грицюк Оля, Юкл. «Вишенько моя, черешенько моя»
Шулипа О. О., Огребчук О.В., Іікл. «Шкільні пригоди»
клуб «Книголюб» «Їдальня для пташок»
Заєць Аліна «Любов до Вітчизни»
Каращук Мирослава, «Мелодії душі»
Ремінська Ірина, 4кл., «Мрії збуваються»
Музичук Люба, «Все чим живу, хто серцю милий»
Сільчук Вадим, «Моя казочка»
Фомін Марія, 4кл., «Мандрівка в минуле»
Шишолік Діана, «Дружба - це велика цінність»
Чуднова Е., «Мій рідний край у вишиванках»
Кошулинська Інна, Юкл., «Осінні барви»
Ковальчук Вікторія, бкл., «Загадкова лісова школа», «Українські традиції і релігійні свята».
Конотопчик Юлія, 9кл., «Я все люблю в своїм краю»
Ковердюк Марта, 4кл., «Віршограй»
Звіринська Оксана,10кл., «Прокралася весна в мої думки»
21.    с. Гораймівка, «До казки на гостини»
учні 5-7кл., «В квітковому царстві»
Горайчук Софія, «Як любо жить у ріднім краї»
24.  с. Грузятин
Михайловська Юлія, «Рідний край»
Лопоха Олексій, 4кл., «Звідки беруться янголи»
Тунік Ірина, «Цікавинки від Іринки»
Скороход Ярослав, 9кл., «Україна в серці назавжди»
Скулінець Таня, 7кл., «Звичаї, традиції, обряди...»
29.    с. Велика Яблунька
Манзюк Владислав, 4 кл., «Сіла осінь на порозі»
30.    с.Галузія
Годованюк Людмила, 2 кл., «Світлий день»
31.  с.Кукли.
Дубанська Діана, "Барви рідної землі"
31.    смт. Колки (б-ка для дітей)
Гущик Анастасія, «Подорож весняної краплинки»
Садова Олександра, «Дивний сон»
32.    смт.Маневичі (б-ка для дітей)
студія «Первоцвіт», 9кл., «Словом возвеличу рідний край»
студія зош №2-гімназія, 5-8кл., «Схожослово»
Федорук Софія, 7-Акл. зош №2-гімназія, «Моя рідна Батьківщина»
 33.    с.Маневичі (б-ка для дорослих)
Бубнюк Вікторія, 11кл., «Парад думок»

В районному конкурсі дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше» взяли участь 31 сільська бібліотек-філій, Колківська бібліотека для дітей, районна бібліотека для дітей, районна бібліотеки для дорослих. На конкурс було здано 40 книжок-саморобок. 5 книжок здобули перші місця і були відправлені на обласний конкурс, а саме: 

І місце
1. с.Копилля, Лопоха Олексій, 4 кл., «Звідки беруться янголи»;
2. с.Цміни, Шкода Наталія, 6кл., «Щастя там є...»;
3. смт.Маневичі,  літературна студія, 5-8кл., «Схожослово»;
4. смт.Маневичі, студія «Первоцвіт», 9кл., «Словом возвеличу рідний
край»;                                                                                               
   5.смт.Маневичі, Бубнюк Вікторія, 1 Ікл., «Парад думок».
 
 ІІ місце
1. с. Оконськ, Ковердюк Марта, 4кл., «Віршограй»;
2. с. Серхів, Ремінська Ірина, 4кл., «Мрії збуваються»;
З. смт. Колки, Садова Олександра, 8кл., «Дивний сон»;
4. смт.Маневичі, Федорук Софія, 7кл., «Моя рідна Батьківщина»;
5. с.Лісово, Скороход Ярослав, 9кл., «Україна в серці назавжди»;
6. с. Ст. Чорторийськ, Кошулинська Інна, Юкл., «Осінні барви».
 
                                                                             ІІІ місце
І. с. Комарово, Веремчук Ярослава, 7кл., «Мій рід - моя історія жива»; 
2. с. В.Ведмежка, Грицюк Ольга, 10кл., «Вишенько моя, черешенько моя».


 

Переглядів: 370 | Додав: man | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: