Щоб ваших дітлахів на затягнули сумнівні місця всесвітньої павутинки – запропонуйте їм перелік сайтів та блогів перевірених і безпечних: для розваг, навчання та розвитку. 


http://maluk.in.ua/ - розвивальні ігри, творчість.  

http://www.abetka-logopedka.org - «Світ дитини» – сайт створений мешканкою Харкова. Логопед за фахом, вона пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. Тут можна знайти ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів'я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу, а також орнаменти українських вишиванок та рецепти народних страв, дбайливо дібрані автором порталу.

http://kazki-svitu.org.ua - кращі казки світу – багато ілюстрований сайт для малят та їхніх батьків, який містить улюблені казки багатьох поколінь з усього світу на українській мові.
http://kazka.in.ua - сторінка, присвячена українській казці. Вона запрошує читачів відвідати чарівний і незвичайний світ казки і закликає малят читати казки самостійно і всіляко їх поширювати, щоб кожна дитина мала змогу їх почути.
http://www.levko.info - дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.
http://www.zrobysama.com.ua - це блог про речі, які можна зробити власноруч. Листівки, альбоми, скрапбукінг, декор, вишивки. Тільки саморобне.
http://sonyashnik.com/ - розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.
http://www.nosiki.cv.ua/- Матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячіх гуртів, та виконавців, мінуси, ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською)
https://onlandia.org.ua/pages/children-7-10 - основи безпеки дітей в інтернеті.
http://natalyagurkina.ucoz.ua/ - Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей та ін.
http://www.ravlik.org.ua/ - це дитячий проект Центру Сучасного Мистецтва "ДАХ":
http://kazkar.at.ua/ - зібрані найкращі казки з усього світу – англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка.