Навчаємось разом

Вперше бібліотекарі Маневицької ЦБС змогли безкоштовно оволодіти уміннями та навичками створення цікавих презентацій у програмі Power Point.

26 червня 2013 року в приміщенні Маневицької районної бібліотеки, в рамках виробничої наради, відбувся навчальний тренінг, в ході якого учасники дізналися про основні етапи створення цікавої та яскравої презентації. Усі присутні  отримали практичні поради:

·       як почати працювати у програмі;

·       критерії цікавої презентації;

·       з чого починається створення презентації;

·       як створити новий слайд;

·       як працювати з текстом в програмі;

·       як додати відео файл у презентацію;

·       як використати аудіо файл у програмі  Power Point;

·       як зробити яскраві переходи між слайдами;

·       як правильно зберегти підготовлену презентацію тощо.

Учасники навчального  тренінгу, використовуючи набуті знання, уміння та навички, додавши трішки креативу і фантазії,  самостійно спробували зробити презентацію, а в подальшому зможуть використовувати ці вміння у своїй роботі. Презентації, підготовленні  у програмі Power Point, допоможуть зробити роботу бібліотекарів більш цікавою та ефективною.

Такий навчальний тренінг проводиться вперше. Надалі планується ще проводити такі заняття, які допоможуть підвищити професійний рівень бібліотекарів, ознайомити їх із новітніми можливостями та технологіями.

Організатори тренінгу – працівники Маневицької районної бібліотеки для дітей. Партнер – проект «Бібліоміст».

 

<<< Фото >>>

 

 

7 травня 2013 року районний семінар «Дитина в інформаційному просторі: сучасні тенденції обслуговування» 

7 травня 2013 року на базі районної бібліотеки для дітей відбувся семінар працівників сільських бібліотек-філій  «Дитина в інформаційному просторі: сучасні тенденції обслуговування».

Серед основних питань, які розглядались учасниками були: «Бібліотека для дітей сьогодні: нові можливості, інноваційне мислення», «Дитячі бібліотеки як культурно-інформаційні центри у процесі формування особистості», «Методи та форми методичного впливу на вдосконалення обслуговування читачів-дітей».

Працівниками районної бібліотеки для дітей  надавались консультації на такі теми: «До книги та читання через дозвілля та спілкування», «Читай сучасне. Читай українське», «Бібліографічна та інформаційна робота серед читайчів-дітей», «Знайомтесь! Ми – у веб-просторі».

Підчас творчої дискусії «Організація бібліотечного обслуговування підлітків: проблеми та шляхи їх вирішення» своїм досвідом поділились бібліотекар  бібліотеки с. Прилісне та

завідуючі бібліотеками-філіями сіл: Череваха, Велика Яблунька, Старосілля.

Фото семінару можна переглянути тут.

http://manlibre.at.ua/photo/seminar_2013/9