Головна » Файли » Нові надхоження

Нові надходження 2013.
05.02.2014, 10:45


Нові книги

(для дітей)


1. Журавльов Д. Мазепа: людина, політик, легенда/ Дмитро Журавльов . – Х .: Будинок Друку, 2012 . – 382 с.

 

Іван Мазепа - одна з тих знакових постатей української історії, життя та вчинки котрих і сьогодні викликають гарячі суперечки як фахових істориків, так і аматорів, а також людей, взагалі далеких від історичних перипетій. Політичний діяч, військовий, дипломат, меценат... Мало кому випала така цікава й непроста доля за життя та після смерті. То хто, зрештою, такий Іван Степанович Мазепа? Приятель царя Петра, один із перших кавалерів найвищого російського ордену Андрія Первозванного - і борець за інтереси Української козацької держави; будівничий величних соборів, що дотепер є окрасою багатьох українських міст, - і «Юда», відлучений від церкви, підданий анафемі, що нерідко виголошувалася з амвонів тих самих соборів; зазвичай неймовірно обережний майстер складних дипломатичних ігор - і людина, що зуміла поставити на карту все і, зрештою, програла найризикованішу й найголовнішу гру свого життя; блискучий світський кавалер у дусі розкішного, неповторного XVII століття, улюбленець жіноцтва і чи не єдиний справді обдарований поет і музикант-аматор серед усіх українських гетьманів. Можливо, той, хто прочитає цю книгу, зможе створити свій власний варіант образу Мазепи - одного з найколоритніших, найцікавіших українців.

 

 


  

2. Журавльов Д. Усі гетьмани України / Дмитро Журавльов . – К . : Гетьман, 2012 . – 508 с.

 

У цій книжці здійснена спроба зібрати під однією обкладинкою біографічний матеріал про більш ніж 70 ватажків українського козацтва, котрі згідно з джерелами чи історичною традицією, носили гетьманський титул чи претендували на нього.

 

 


 

3.Стельмах Я. Митькозавр із Юрківки: повість та оповідання / Ярослав Стельмах . – Х .: Фоліо, 2012 . – 223с.

 

Увесь навчальний рік ми тільки й живемо в очікуванні літніх канікул, адже це прекрасний час, коли ти на волі, коли немає уроків, а можна гуляти, купатися, їсти морозиво та, взагалі, отримувати користь і задоволення. Одні з таких продуктивних літніх канікул змалював Ярослав Стельмах у повісті «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера». Героями твору є два хлопчики-п’ятикласники - Митько й Сергій. Отримавши від «улюбленої ботанічки» завдання зібрати колекцію комах, винахідливі друзі вмовляють батьків відпустити їх на літо до Митькової бабусі в село. Батьки Сергія одразу не погоджуються, бо знають, яка то вибухова сила, ці двоє друзів, але, зрештою, здаються, піддавшись вагомим аргументам про «передчасне старіння наших організмів» та двійки за незібрану колекцію, що придумав Митько. 

                                                              

 

4. Безклубенко С. Мистецтво: терміни та поняття/ Сергій Безклубенко . – К .: Казка, 2010 – Т.1: А-Л. – 2010 . –  240 с .   

 

Зазвичай книги такого змісту та характеру готують багато фахівців з різних галузей вибраної теми. Унікальна особливість цього видання полягає в тому, що воно підготовлене однією людиною – доктором філософських наук С.Д.Безклубенком. Матеріалом для енциклопедії послужили численні попередні наукові публікації автора, у яких висвітлюються кардинальні питання теорії та найважливіші факти і явища історії мистецтва.

                                                                                                                                                                                                                                     

5. Безклубенко С. Мистецтво: терміни та поняття/ Сергій Безклубенко – К .: Казка, 2010 – Т.2: М-Я . – 2010 . 256 с.: іл . 

 

Другий том енциклопедичного видання охоплює мистецькі поняття від літери «М» до «Я». Видання присвячене світовій культурі.

                                                               

  6. Малик В. Таємний посол: тетралогія/ Володимир Малик . Кн. 1-2. – Х .: Фоліо, 2012 . – 413 с.

 

В тетралогії «Таємний посол розповідається про боротьбу українського народу проти турецько-татарських загарбників у другій половині XYII століття, про трагічні події в Україні після Чигиринських походів та про оборону Відня (влітку 1683 року). Читачі будуть у захваті від карколомних пригод безстрашного розвідника козака-відчайдуха Арсена Звенигори та його побратимів, чиї діяння й самовідданість у боротьбі за «други своя», за честь, справедливість і людяність роблять їх справжніми лицарями «без страху і докору». До видання надійшли перша, друга.

                                                                 

7. Малик В. Таємний посол: тетралогія / Володимир Малик. Кн. 3-4 . – Х .: Фоліо, 2012 . – 477 с. 

В тетралогії «Таємний посол розповідається про боротьбу українського народу проти турецько-татарських загарбників у другій половині XYII століття, про трагічні події в Україні після Чигиринських походів та про оборону Відня (влітку 1683 року). Читачі будуть у захваті від карколомних пригод безстрашного розвідника козака-відчайдуха Арсена Звенигори та його побратимів, чиї діяння й самовідданість у боротьбі за «други своя», за честь, справедливість і людяність роблять їх справжніми лицарями «без страху і докору». До видання надійшли , третя та четверта книги.

 8. Марія М. Вирвані сторінки з автобіографії/ Марія Матіос . – Львів: Піраміда, 2011 . – 368 с. 

 Реальний час, що пливе крізь живі людські долі, і реальні люди, що пливуть крізь плинний час, такими є основні мотиви книжки «Вирвані сторінки з автобіографії» найпопулярнішої української письменниці Марії Матіос. Книга-дайджест «населена» багатьма відомими і невідомими людьми і подіями, які й складають історичну, культурну та побутову мозаїку українського життя перетину XX і XXI століття.

 9.Павленко М. Русалонька із 7-В або прокляття роду Кулаківських / Марина Павленков . – К .: Теза, 2012 . – 217 с.

 «Так шкода Русалоньки! Хочеться в самісіньке вухо закричати нетямущому принцові: «Це ж вона, Русалонька, тебе врятувала!» - скільки дівчаток могло б сказати ці слова. Особливо, якщо принц так схожий на однокласника (чи хлопця з паралельного класу, чи братового товариша, чи сусіда), який ніяк не додумається запросити тебе на побачення.  

Насправді в перших повістях циклу Марини Павленко немає жодної русалки, мавки чи принцеси. Є звичайна собі дівчинка Софійка (красуня, мрійниця, відмінниця), яка щойно закінчила 6 клас і дочекалася канікул. У неї є вірний лицар Сашко, але її серце віддане красеню Вадиму, хулігану та нечемі. Отаке воно – перше кохання. А ще є тато, мама, вродлива закохана тітонька, кількамісячний братик, якого слід няньчити, і мрія мати котика, й улюблені книжки…

 

Категорія: Нові надхоження | Додав: man
Переглядів: 567 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: