Головна » Файли » Нові надхоження

Нові надходження 2015 року
05.10.2015, 20:00

 

       Кольоровий рік: Хрестоматія для додаткового читання для молодших школярів/Упоряд. Н. Шмирьова. – Харків: Ранок, 2013. – 272 с. – (Серія «Книга для додаткового читання»).

Книга є хрестоматією для читання дітьми молодших класів школи на до-звіллі. Вона складається з дванадцяти розділів. Кожен розділ містить тек¬сти, пов'язані тематично з календарним періодом. У юного читача є можли¬вість познайомитися з народними та літературними творами різноманітних жанрів: віршами, оповіданнями, казками, пізнавальними статтями, міфами та легендами народів світу, прислів'ями та приказками тощо. Тексти творів надані у повному обсязі та адаптовані для сприйняття дітьми початкових класів.

Книга може використовуватися як для домашнього читання, так і на поза-класних заходах та уроках читання в школі.

Видання призначене для дітей молодшого шкільного віку.

Кіплінг Р.

      Ріккі-Тіккі-Таві: Казки і оповідання/Р.Кіплінг; пер.з англ. Б.Лети; іл. О.Воронкової. – Київ:Країна Мрій, 2014. – 208 с.: іл.

Книжка містить оповідання про хороброго мангусту «Ріккі-Тіккі-Таві» з Другої книги джунглів та збірку казок «Як і чому». Ці казки на вимогу доньок письменника написані саме так, як він їх розповідав. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

 

 

 

 

 

     Три царства. Народні казки. – Харків:Ранок, 2015. – 80 с.: іл. – (Улюблена книга дитинства).

Ваша дитина полюбляє фантастичні історії про богатирів і красунь? Тоді ласкаво просимо до чарівного світу казок! У цій збірці ви знайдете гостросюжетні історії про дива й перетворення, сміливість і хитрість, добре та зле чаклунство... Мерщій перегорніть сторінку — неймовірні пригоди вже зачекалися на маленьких героїв та героїнь! Збірку створено спеціально для юних вигадників віком від 6 років.

 

 

       Гіпсовий котик.  Народні казки. – Харків:Ранок, 2015. – 80 с.: іл. – (Улюблена книга дитинства).

Завітайте до чарівної казки! Захопливі пригоди, дивовижні герої, давні чари - все це чекає на діток у книзі. Гостросюжетні Казки, сповнені магії, оживають на кожній сторінці. Відкрийте книгу й пориньте у чарівний світ. А завдяки яскравим ілюстраціям зробити це буде зовсім просто! Збірку створено спеціально для фантазерів від 6 років.

 

 

Ходос С.В.

    Світові перегони/ С.В. Ходос. – Харків:Ранок, 2013. – 132.:іл.

Книга розповідає про сповнені пригод супермарафонські перегони, які відбуваються у казковому автомобільному світі. Ця барвиста і добра книга допоможе юному читачеві розвинути такі чудові якості, як сміливість, наполегливість і завзятість у досягненні мети, доброзичливість і розуміння того, наскільки важливою є дружба та взаємовиручка.

Мазур Я.Ю.

      Михайлик-поспішайлик / Я.Ю.Мазур; Іл. Л.Б. Суслова. – Харків: Ранок, 2013. – 132 с.: іл.

 

До книги увійшли добрі цікаві казки для наших малюків. Слухаючи казку, малюк буде довго розглядати яскраві картинки, що ілюструють сюжет, а потім і сам захоче розповісти за ними казку. Захоплюючі та повчальні історії виховують дитину людиною з добрим серцем, навчають жити в гармонії з навколишнім світом. Для дітей дошкільного віку.

Ховартс Х., Ховартс Д.

У тата важливі справи. Історія про те, як Ведмедик сумував за татом і що з цього вийшло/ Х.Хорвартс, Х. Хорвартс. – Харків: Віват, 2015. – 36 с.: іл. – (Ведмежі історії)

В історії ,про яку йдеться цій книзі , маленький Ведмедик дуже хоче дізнатися , куди кожен день іде його улюблений тато. Ця проблема добре знайома і сучасним сім'ям - сьогодні багато батьків змушені багато працювати , а діти дуже сумують , не розуміючи , що батьки зайняті. Поговоріть з малюком на цю тему до і після прочитання книги. Впевнені , що дитина зробить правильні висновки і стане набагато щасливішим.

Нордквіст С.

Петсон, Фіндус і торт на іменини:казка \ С. Нордквіст; Пер.з швед. Г.Кирпи. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2012. – 24 с.

Неймовірна, повна вигадок розповідь про те, як випікався іменинний торт для кота, що святкує день народження тричі на рік. Тут багато тепла, ніжності й напрочуд життєрадісного погляду на світ. Шведський хутір змальовано з любов’ю та увагою, так само як і його мешканців, що насправді не вигадані, а реальні.

 

 

 

Категорія: Нові надхоження | Додав: manbiblditu
Переглядів: 544 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: